Akce na nákupy

Seznam výrobků a zboží které přímo nabízíme rozvážíme po Praze. Kvalitní mošty za nejnižší ceny v Praze, Víno z Francie, Nealkoholická vína, alkohol z celého světa, dárky, dárky pro firmy, delikatesy pevně balené a trvanlivé s delší dobou spotřeby, rozvážíme vybrané farmářské produkty, víno z Moravy, sudová vína, bag in boxy a víno boxy, sekty a šumivá vína. Velké lahve asklo pouze celá balení. 
 
Co opravdu nenabízíme a na naší nabídce nenajdete. V koloniálu do domu nevozíme čerstvé, pečivo a chléb, rychle se kazící lahůdky, veškerou čerstvou zeleninu, jako například hlávkové zelí, hlávkový salát, čínský salát, okurka, paprika, ředkvičky, rajčata, cuketa, patizon, luštěniny, hrách, čočka, fazole
mlýnské a pekárenské výrobky, tmavé pečivo, celozrnný chléb a pečivo, křehký chléb, bezvaječné těstoviny, celozrnné těstoviny, celozrnná rýže. Kategorie výrobky z mléka a mléčné výrobky, nízkotučné mléko, jogurt, tvaroh, sýry a tavený sýr s jogurtem, dezertní sýr, sýr Eidam, další měkké a zrající sýry. 
 
Žádné čerstvé, chlazené, mražené maso a výrobky z masa, mladá a netučná masa jako je kuře, krůta, holoubě, telecí králík, dále vepřová kýta, hovězí maso zadní, párky drůbeží, salám šunkový, ryby,  mořská štika, filé, treska, okoun, pstruh, bolen apod. Uzeniny a drůbeží i vepřová dušená šunka, drůbeží tlačenka. Nealko nápoje. Zde především vše ve skle, nebo ve vratných přepravlách,minerálky bez příchuti, stolní vody, čaj z volných tuků: oleje, rostlinná másla, pomazánková másla. Z tuků dále sádlo, máslo, lůj, palmový olej, kokosový olej, ztužené tuky, z masa a masných výrobků prorostlé hovězí, vepřové, bůček, krkovice, mleté maso, ovar, husa, kachna, vnitřnosti, tučné ryby, smažené ryby, jikry, mlíčí, salám – uherský, paprikový, turistický, krkonošský, gothajský, točený, vuřty, paštiky, médský salám, máslovky, slanina, jitrnice, jelita, škvarky, tučná tlačenka apod. Z cukrárny nevozíme především veškeré čerstvé cukrářské výrobky – dorty, sušenky, čokolády, bonbóny, smetanové zmrzliny, koláče. 
 
Zato nápoje ano, vozíme kvalitní a dárkový alkohol, víno z vinotéky, víno z Moravy, vío z celého světam sladké víno, burčák, více stupňové a dárková pivo a sady piv, dále přislazované a zdravé nápoje pro děti. Malinovku, energetické nápoje, vše pro oslavy a narozeniny, párty.