Bezlepkové potraviny

Naším klientem je každý, kdo jí. Nyní nabízíme výběr ze 4 000 položek koloniálu a dalšího potravinářského zboží. V následujících týdnech se má sortiment rozrůst až na 8 000 položek. Kdo jsou zákazníci rozvozových portálů? Naše cílová skupina je dnes v podstatě každý starší osmnácti let, kdo využívá internet. Jde o lidi, kteří jsou přes den v práci a večer si objednávají nákup domů. Takže každý, kdo jí. Pokud jsou sami, tak se jim třeba nechce jít samotným do   supermarketu nebo do blízké večerky, jsme tady pro seniory, pro maminky na mateřské, pro podnikatele. Máme často sortiment, kteří jiní nemají. 
U nás se nepospíchá. U nás nemusíte mít vše hned nebo do 90 minut. Jsme jiní - máme například farmářské produkty, které jsou pouze na objednávku. A čerstvý rohlík Vám přiveze někdo jiný. Bezlepkové potraviny, zaručeně zdravé potraviny na Váš stůl - přivzeme je po Praze i pro Vás! Dia a nízko kalorické potraviny Praha. Bezlepkové potraviny, polotovary a recepty bez lepku za nízké ceny s dopravou po Praze
 
Jsme tady pro kanceláře -zaměstnanci většinou rádi nakupují a objednávají během pracovní doby a chtějí služby, které jim někdo neposkytne.
Ano - na trhu jsou velcí hráči, mají kamenné supermarkety a logistická centra. Ovšem my pracujeme bez velkých nákladů a efektivně. Kdo hledá produkty podle srovnání cen, musí uznat, že jsme v Praze a široko daleko u vybraných položek nejlacinější. A lidé více objednávají během týdne do zaměstnání, nebo večer domů po práci. Večer se objednává více, zhruba sedmdesát procent objednávek, intenzita roste ve středu a čtvrtek, to jsme zajímavý na víkendové nákupy. 
Trh s rozvozem potravin a koloniálu v Praze roste rychle? Meziročně stále přibývá objednávek. Když srovnáme, kolik rozvážíme nyní a před rokem, tak teď je to více než trojnásobek. Absolutní čísla ale kvůli konkurenci neprozrazujeme. Bezlepkový obchod, bezlepkové potraviny, bezlepkový chléb, bezlepková jídla, bezlepkové dorty, bezlepkové pivo, každý týden novinky a slevy!
 
Kromě potravin a drogerie budou postupně v nabídce také dětské pleny nebo kancelářské potřeby. Ceny zboží objednaného přes internet budou stejné jako například v pražských hypermarketech a totožné budou také slevy a akční nabídky, které se objevují na slevových portálech. Nákup bude možné zaplatit předem kartou on-line nebo po doručení nákupu u řidiče, který bude mít přenosný platební terminál.