Dovezené zboží - potravinářské lahůdky

S nástupem nápojů z aloe vera jsme se rozhodli pro internetový prodej těchto nápojů z Thajska a Vietnamu. Specializujeme se na dovoz kvalitních a vysoce kvalitních vín ze Španělska , Francie, Itálie a Chille. Soustřeďujeme se také na potravinářské lahůdky jako jsou francouzské paštiky, ančovičky, výběrový tuňák v olivovém oleji, španělské šunky s kostí i bez kosti, španělské sýry apod. V současné době působíme jako významný prodejce potravinového a nápojového zboží známých značek a velkoobchodní prodejce kvalitních potravin, nealkoholických nápojů a vín a baleného koloniálu. Oleje a Olivy

Jsme jedni z největších prodejců oliv.  Olivy nabízíme od největších zpracovatelů oliv  ve Španělsku Nabízíme až 9 olivářských družstevních podniků a 7 rodinných farem vyrábějících olivový olej . Mezi naše nejprodávanější zelené i černé olivy patří i jedna z nejoblíbenějších odrůd španělských oliv Manzanilla. Tvarem patří mezi nejkulatější olivy, které se dobře vypeckovávají  do námi nabízených sklo lahviček i plechovek. Jsou především svoují lahodnou chutí a bohatou dužinou. „Manzanilla“ znamená ve španělštině malé jablko. Společnost zpracovává také veliké olivy Gordal, zvané také královské nebo obří.  Námi nabízené produkty mají po celý rok stále stejnou chuť i kvalitu, neboť původem jsou pokaždé ty stejné olivové háje. Celou řadu ochucených i neochucených oliv, natural, ochucené oleje, octy, kapary, gourmet speciality a pochutiny, kde najdete rozdíl v chuti i kvalitě. To nejlepší ze Španělska najdete u nás, vše pro váš podnik, vše pro hotel a restauraci, servis gastro, velkoobchodní ceny koloniálu i na kusový prodej.
Naše distribuce a rozvoz do domu, do bytu do provozovny. Námi prodávané výrobky mají stejné nebo nižží letákové i akční ceny jako je mají napžíklad online supermarkety, nebo pro které si lidé zajdou do nadnárodních řetězců typu Makro, Ahold, Albert , Globus, Tesco, Interspar, Kaufland, Penny Market, Billa.

U nás ušetříte čas a peníze, u nás najdete kvalitu. U nás se nenakupuje na pultech, nejme obchod, vinotéka,obchod zdravé výživy na ulici. Naše produkty najdete 24 hodin denně, 365 dní  v roce online, jsme internetový prodej.

Významnými zákazníky našeho koloniálu jsou také restaurace, pizzerie, hotely, cateringové společnosti, firmy vyrábějící hotové pokrmy apod. Nabízíme široký sortiment exkluzivních výrobků, který průběžně doplňujeme o důkladně prověřené nové zboží. Naším cílem je především vysoká kvalita nabízených výrobků a samozřejmostí jsou komplexní služby v prodeji a zásobování. Snažíme se vyhovět všem požadavkům našich zákazníků. Přinášíme také každý rok Vánoční dárky - pro muže i ženy s vánoční slevou 25%. Úžasné, vtipné dárky s jídlem, které jinde nenajdete. Vánoční sleva 25 % na všechny vánoční dárky potěší i Vás! Originální Vánoční dárky pro kvalitní dárkový koš pro muže i ženy na jednom místě za bezkonkurenční ceny.  Vyberte si u nás - pokud ochutnáte, poznáte ihned rozdíl. Nejvyšší kvalita za nízké ceny