Konzervy

Konzervy do domu online - supermarket a koloniál, který přijedeme za Vámi. Vše co najdete v online supermarketu, najdete ve velkoobchodu a v E- shopu masových konzerv a sterilovaných hotových jídel s dlouhodobou trvanlivostí na cesty. Prodej pro jednotlivce za velkoobchodní ceny i na kusové položky. Dnes i každý týden, vždy nejlacinější a nejprodávanější koloniál v Praze. Výhodné slevy a akce, top nabídka pro firmy i jednotlivce. Velkoobchodní i maloobchodní prodej potravin. Potraviny domů, potraviny online, dovoz potravin až do domu. Praha a okolí, doprava. Potraviny Maso, drůbež, ryby, uzeniny, paštiky, hotová jídla. potraviny včetně baleného masa, mléčných výrobků od farmáře, ovoce, nápojů, vína i alkoholu - koloniál jak za starých časů. Potraviny on-line nyní mohou využívat i obyvatelé Prahy. Jediné co nevozíme jsou zbraně a střelivo. A také pro čerstvé a křupavé rohlíky Vás pošleme asi už dnes někdo přivzel rychleji. Jinak máme všechno, na co si lze vzpomenout. Dejte si také náš obchod do oblíbených. Nezklameme i Vás. Ověřený eshop a prodejna online Praha. Vyberte a dnes udělejte nákup u nás . I dnes si vyberte v kategorii nejprodávanější, přijedeme tak, kam potřebujete. Obchod, který si oblíbíte, prodejna, která opravdu umí. Nic není zadarmo, ale my vám dopravu zaplatíme ze svého, takže pro vás bude zdarma.  Hotová jídla z kvalitních surovin. Zaručené složení, vše ověřeno! Prodej potravin a nepotravinářského zboží. Nabídka sladkého a slaného pečiva, čerstvého i trvanlivého mléka, nápojů, sladkostí, hotových jídel a kávy. Dále prodej čajů, konzerv, kosmetiky, mycích a čistících prostředků, kancelářských potřeb. V sortimentu také krabičková dieta. Při poskytování stravovacích služeb zaručujeme nejvyšší kvalitu výrobků a naprostou spolehlivost dodávek, která zajistí Vaši plnou spokojenost. prodej sterilovaných hotových jídel, masových konzerv, mas ve vlastní šťávě a příloh k jídlům s dlouhodobou trvanlivostí na cesty a dovolenou s minimální trvanlivostí tři roky.
Někde konzervám nevěří dodnes. Při současné rostoucí zaměstnanosti žen, bývají však dnes masné konzervy vítaným pomocníkem, protože umožňují rychlou přípravu pokrmů. Oblíbená jsou zejména hotová jídla v konzervách.

Náš zákazník pod pojmem konzervy najde maso, masný výrobek nebo hotové jídlo s masem, sterilizované v plechovce nebo ve sklenici. Masnou konzervu ve smyslu technologickém, se rozumí takový výrobek z masa, v němž jsou sterilizací zničeny všechny zárodky, které by mohly způsobit jeho zkázu. Lze říci, že takovou konzervu při správném uložení a ošetření můžeme prakticky neomezeně dlouho uložit. Některé masné výrobky však nemůžeme považovat za konzervy, ale za polokonzervy čili prezervy. Obsahují totiž určité množství zárodků a vyžadují, aby se skladovaly v chladničce jen určitou omezenou dobu. To platí třeba o některých konzervovaných uzeninách, šunkách. Aktuální nabídku můžete shlédnout a objednat pomocí on-line formuláře: Objednávka online. Objednejte i na tento víkend - nestůjte ve frontě, my vám hotovky přivezeme až do domu.