Nákup online

Online nákupy na internetu online - praktický koloniál pro všechny - vše pod jednou střechou - vše připravíme - vše naložíme, vše přijeveze až k vám domů.
Provozujeme desítky let prodejnu potravin a smíšeného zboží s následným servisem a dopravou pro všechny, kteří o službu projeví zájem. Za dlouhou dobu našeho působění v maloobchodu a velkoprodejem baleného, chlazené i mraženého zboží, nápojů a drogerie získala mnoho zkušeností, které se v dnešmí moderní době stále hodí. Ano, dříve musel každý k nám. každý bez rozdílu - nepodnikatel podnikatel obchod, firma, restaurace, bar, obchodník i překupník, skoro každý, kdo chtěl výhodné ceny.

Dnes, v moderní době internetu, v době, kdy je všechno a vše k dostání a každý obchod má  všechno, servis a doprava, rozvoz a doručování se stalo nedílnou součástí našeho života a prodeje. Stále máme stejný sortiment, stále máme více jak 8000 položek, stále máme skvělé ceny, každý měsíc je vždy připraven nový leták, každý týden je vždy připravena sleva, ale co je nového, tak to je značka, logo, servis, doprava, auto, řidič a nákup koloniálu s donáškou až do domu. Ano, od roku 2010 jse možné u nás objednat on-line, nebo naší dispečerce pouze nadiktovat seznam a my vše opradu přiveze. Naše služba je dostupná od pondělí do soboty a od rána do večera. Rozvozy a řidiči vozí vaše nákupy podle vašich časových požadavků.

Pokud máte zdravotní potíže, máte malé děti, jste senior a už nákup neunesete, tak to jste zde správně - naše služby a servis vám pomohou. Nákup online - je především rychlost, servis a úspora času. Vše připravíme, zavoláme a přivezeme. A pozor - ve čtvrtek jezdíme zadarmo i se u nás najdou opravdu nejvýhodnější položky

Máme vlastní nesletter - s vaším souhlasem Vám pošleme email s naší nabídkou, pouze neprodáváme dětem, destiláty, lihoviny, veškerý alkohol, tabák pouze pro prověřené, ověřené a registrované fyzické osoby nepodnikatele.

Proč nakupovat koloniál on-line?  Už víte kde hledat ozdíl ? Pokud ne, kontaktujte nás, napište, pošlete nám Váše požadavky, námitky, zkušenosti s jiným dopravcem, pošlete nám Váš nákupní seznam s nákupem - nákupy online nachystáme i Vám