Potraviny v Praze

Top potraviny za top ceny na Top akci v Praze každý den. Vyberte si nás vaše oblíbené položky, dejte si nás tak do oblíbených. Doprava nákupu po Praze, oblíbený koloniál, potraviny, víno, nealko i dárky až do domu, spolehlivě a včas. Rozvoz po Praze umíme také zdarma, objednávky do firmy, do kanceláře i pro domácnost. Výhodné ceny a akční nabídky každý týden do emailu, supermarket online přijede i k Vám. Servis v Praze a okolí. Výhodné slevy a velkoobchodní ceny pro všechny.
Potraviny jsou látky - výrobky, suroviny - určené ke spotřebě člověka. Jsou buď v upraveném nebo neupraveném stavu. Jedná se o jídlo a nápoje. 

Podívejte se na naše akční slevy - pošleme email i Vám. Online katalog části sortimentu naší kamenné prodejny, který můžete odebírat. To nejzajímavější však naleznete právě na ní. Zde je pro Vás denně připraveno akční zboží a doprodeje se slevami až 90%. Nákupy jsou určené rodinám, skupinám osob, ale i živnostníkům, jídelnám, provozovatelům restaurací, pro gastronomické provozy a pod. Nakupovat u nás mohou školy, školky, domovy stejně tak malé obchůdky
Kompletní sortiment v kamenné prodejně

V eshopu naleznete jen průřez naším sortimentem. Kompletní nabídka je na pultech a regálech naší kamenné prodejny. Nákupem v prodejně můžete doplnit svou objednávku v eshopu. Kamenná prodejna nabízí trvale nízké ceny na 2000 položek.
Levné potraviny a nápoje

V našem eshopu naleznete především základní potraviny, nealkoholické nápoje (džusy, vody, energetické nápoje) a alkoholické nápoje jako kvalitní vína oblíbených značek. Vše za podstatně nižší cenu než nabízí většina obchodů. Drogerie - čistící a mycí prostředky, prací prášky, aviváže. V eshopu si můžete objednat úklidové a čistící prostředky pro domácnost a komerční provoz, prací prášky a aviváže stejně tak prostředky pro osobní hygienu a také kosmetiku. Nabízíme například barvy na vlasy, šampony, kondicionery a tekutá mýdla.