Suché plody

Výhodné slevy i dnes na populární suché plody, slané pečivo, buráky, mandličky, hromadné slevy, nákupy se slevou poskytujeme na různé druhy služeb a zboží. Pozvěte k nám vaše přátele na společný nákup, poskytneme vám opravdové hromadné slevy pro každého. Zásilkovna v Praze s donáškou do Vašeho bytu a kanceláře do 24 hodin. Vlastní rozvoz potravin a nápojů, bio potravin, hotových jídel a kancelářského sortimentu. Nákup na slevě, velký nákup kompletního koloniálu pro všechny, slevy které se vyplatí. Hromadné nakupování - jednorázové akce i pravidelně z našeho velkoobchodu. Original balené levné potraviny Praha - přivezeme Vám Váš nákup až do domu. Hledáte dobré a kvalitní výrobky? Prodáváme farmářské produkty. Kvalitní produkty z domácí výroby a farem z domova i zahraničí za dostupné ceny můžete nakupovat na internetové nákupní galerii. Povidla, dresinky, rajčata, bylinky, koření, zdravé olivové oleje do vaší zdravé kuchyně. Značkové olivové a dochucené oleje na uplatnění v domácí kuchyni nebo gastronomii. Vyzkoušejte olivový olej který zvýrazňuje přirozenou chuť a je tedy ideální pro všechny typy jídel, jejich úprav a vaření. Domácí potraviny na všechny roční příležitosti. Ochucený olivový olej na těstoviny, pizzu, sladkovodní i mořské ryby, na grilování, pečení, nakládání masa. Kvalitní olivové oleje ze středomoří. Vyberte si z mnoha druhů, příchutí. Výhodné konzervy a nakládaná zelenina pro jednotlivce, nabízíme výdejní místa po celé ČR. Prověřený a spolehlivý internetový obchod prodávající levné potraviny za nízké ceny s dopravou v Praze a okolí. Služba pro domácnosti, firmy, provozovny i kanceláře. Rozvoz současného sortimentu jen v rámci Prahy a jeho výběr se bude postupně rozšiřovat o další české i zahraniční položky, které se do koncepce prodeje Koloniál hodí. Váš nákup potravin na internetu moderně online. Doprava Vašich nákupů naší dopravou spolehlivě až k Vám domů zdarma! Nabízíme Vám také naše další cateringové služby, které můžete využít pro všechny Vaše domácí i společenské akce, večírky a oslavy Věříme, že naše nabídka levných nákupů Vás zaujme a bude pro Vás řešením v případě, že budete právě tyto naše služby potřebovat. Kdo si u Vás může nakoupit? Koloniál, nápoje, alkohol i čerstvé potraviny domů jsou internetovým obchodem zaměřeným na tři typy zákazníků: neregistrované fyzické osoby registrované fyzické osoby, velkoobchodní odběratele kavárny, hotely, restaurace, obchůdky, školy i školky, kanceláře, firmy. Vše pro Pražáky, top a nejnižší cena, čerstvé pečivo vlastní výroby, mléčné výrobky, uzeniny, ovoce a zeleninu, nealkoholické nápoje a vody, další běžný, doplňkový sortiment, cukrovinky, mražené výrobky, zmrzlina, káva,drogerie, pravidelné akce a slevy. Slova která hledáte, tabule, cedulky, směrovky, nástěnné informační tabule, letáky, nez kterých už nemůžete žít. Ano, jsou to slova Cena, Sleva, Akce. Ostatní už v Česku při nákupech nemá význam, jako by neexistovalo. 
Oddělení potravin - vyberte si u nás za nejnižší ceny nejlacinější položky s dopravou zdarma
- alkoholické nápoje – pivo
- alkoholické nápoje, lihoviny
- alkoholické nápoje, destiláty
- alkoholické nápoje v dárkovém balení
- nealkoholické nápoje pro děti
- nealkoholické víno
- mošty a sirupy
- ovocné štávy, džusy
- káva - čaj 
- cukrovinky, dárky
- čokoláda, pralinky
- slané pečivo 
- suché plody 
- mléčné výrobky
- zelenina a ovoce
- chléb - pečivo - buchty
- cukrářské výrobky
- dorty, medovníky
- mouka, těstoviny, rýže, luštěniny
- olej, tuk, sádlo
- lahůdkářské výrobky
- bagety, tousty 
- hotová jídla
- cukr, sůl, ocet
- majonézy, dressingy
- koření, capari
- knedlíky, buchty, kaše, droždí 
- zdravá výživa - cereálie, 
- vitamíny, energy a raw food
- krmení pro zvířata a další -
 - Víno a kvalitní vinotéka
Nepotraviny:
- noviny a časopisy
- cigarety - kuřácké potřeby 
- karty na telefon
- foto - potřeby
- videokazety
- drogistické zboží 
- parfémy
- elektro - baterie, žárovky 
- kancelář - papír, CD, tonery, knihy a vše z našich partnerských e-shopů
Potřebujete od nás položky, které na seznamu nemáme? Napište nám, my vám je do seznamu přidáme! Pošlete nám také svůj nákupní seznam. Na závěr Vaší elektronické objednávky si pohodlně vyberte datum a čas dodání nákupu. Nákup až ke dveřím -  nákup pohodlně objednáte na webu třeba i o půlnoci. Zásilková služba koloniál Praha - služba výdejního místa v Praze s donáškou všech vašich internetových nákupů do Vašeho bytu a kanceláře do 24 hodin. Rozvoz potravin a nápojů, bio potravin, hotových jídel a kancelářského sortimentu v Praze. Zajistěte si svoje nákupy z pohodlí vašeho domova, my vám je všechny přivezeme. . Nakupte si celý koloniál všude tam, kde mají nejlepší ceny, nejlepší kvalitu, vaše oblíbené značky. Jsme přeborníci na posílání a doručování všech vašich objednávek po Praze. Vaše objednávky z eshopů si můžete nechat doručit už druhý den v čase, které si vyberete. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte! Nečekáte - zásilky běžně doručujeme po Praze do druhého dne. Přidáte si také něco z našeho koloniálu. Rozvážíme vám v Praze z více jak 5400 e-shopů. Podívejte se, kde všude si můžete nechat doručit vaše nakoupené zboží přes koloniál Praha. Máme pro vás také seznam vybraných eshopů a časy doručení.
obchod, který přijde za Vámi je velkoobchodní i maloobchodní prodej potravin, novin, časopisů, cigaret, drogistického zboží a kancelářských potřeb. Objednejte si zboží až k Vám domů! Vše od jídla, drogerie či nápojů.