Šumivá vína a Sekty

Nabízíme v Praze welcome drinky z celého světa a nejlepší výběr sektů a šumivých vín pro Vaši párty. Pro sekty víno 
do marketu nemusíte, my vám vše zajistíme. Takový výběr na jednom místě v Praze stejně jiný supermarket nevozí.
 
My Vým k tomu všemu ještě přidáme dárky zdarma. Vozíme po celý rok a každý den a ten kdo u nás objedná na svlj sváte, nebo má narozeniny, nebo se mu narodil kluk, holka nebo nějaké jiné dítě, ten kdo dostal samé jedničky, ten kdo právě odmaturoval i ten, kdo právě dostal výpověď, všichni dostanou možnost slavit s naší bublinkou. 
Malé i velké balení, kartonové slevy, ceny přímo z velkoobchodu, velké lahve a obří lahve jako skvělý dárek, prostě koloniál jako za starých časů. Tak neváhejte - u nás si určitě vyberete. 
 
Přivezeme a vše složíme až k vašim dveřím, nejlepší odměna je nejlepší cena pro vaši peněženku - nejlepší servis v Praze.
Prodáváme pravé Champagne a Prosseco Valdobbiedene z Itálie, šumivá vína z Moravy, tradiční Bohemka sekt, Španělská CAVA, Francouzské Crémanty, Italské Asti, Frizzante, Lambrusco, Charmant, Znovín Znojmo, máme Zero z Itálie pro ty, kteří slaví se sektem bez alkoholu, další skvělý sekt Carl Jung, prostě zde si najsou své oblíbené bublinky všichni. 
 
Prodáváme celý rok laciné perlivé víno, špumante a dětské rychlé špunty pro malé špunty za akční ceny na TOP slevě Praha. Akce střídá akci a když se hraje dobrá kopaná, zajímavý florbal, někdo zase vyhraje mistrovství světa v hokeji nebo jiném sportu, šumivé víno jde do akce. Nikde kde se slaví, tam naše sekty nesmějí chybět. Vyberte si z informací, jak také bublinky správně konzumovat, jak je to s welcome drinkem, jak a jakým sektem uvítáme hosty. Co je to Slavnostní přípitek, jaký náš sekt se bude hodit při narození dítěte, co přinést k doktorovi do jeho ordinace za úplateček, co pro šéfovou aby přidala na platě, co na úřad, co platí na politiky, prostě najdete i nějaký ten bezpečný sex pro všechny 
 
Potraviny, sekty a Champagne nakupujte online, přivezeme Vám je až do domu - doprava a rozvoz. Kolosální servis koloniálu - objednejte a poznáte rozdíl
 
I malé dítě už ví, že nejsou bublinky jako bublinky. My vozíme i pro děti, ale objednávají rodiče!
Máme dobré, kvalitní, nejprodávanější, nejlacinější, nejhledanější  a v tom je právě ten rozdíl. A ještě k tomu vše připravíme do 90 minut. Rozvoz do bytu, rozvoz sektů do domu, doručení šumivých vín po celé Praze i balíkem až k vám do vašeho města. Jezdíme pouze na předem ověřené adresy. U alkoholu vždy ověříme Váš věk. Pracujeme sice rychle a spolehlivě, ale co je mládeži zakázáno, tak to jim nedoručíme. Pro mladistvé máme však jedno doporučení. Vyzkoušejte naši malinovku. Je skvělé a máme jí v Praze habaděj pro všechny. Malé i velké balení, keg s výčepním zařízením na zápujčku, prostě limo vám rádi složíme, kam bude potřebovat. Jestli už zkoušíte sex je na Vás, my dodržíme vše, co máme nařízeno a na co máme opravnění. 
U nás za kvalitu sektů ušetříte své peníze, s dopravou  až k vám i Váš drahocený čas